Кошик
210 відгуків
+380 (66) 523-41-40
+380 (67) 980-74-44
ТОВ "ПРО-ПАРТС"

Камлок (Camlock) алюмінієвий

ТОВ "ПРО-ПАРТС" - реалізуємо з'єднання шлангів камлок camlock оптом і в роздріб.

Знижки від обсягів замовлення. Близько 90 варіантів арматури для рідин, газів.

В каталог!

Топові позиції з каталогу камлок

Камлок тип С алюмінієвий DN76

Використовується для контакту з агресивним робочим середовищем. Підходить для експлуатації в хімічній, нафтопереробній та інших сферах промисловості. Витримує 16 бар і +90 градусів.

Дізнатися більше

З'єднання з алюмінію тип С DN102

Різьбова муфта призначається для контакту з різними середовищами: від палива до води. Зберігає характеристики в температурному режимі -40 - +90 градусів. Робочий тиск 16 бар.

Дізнатися більше

Муфта тип E під шланг DN76

Сполучна арматура з алюмінію відрізняється типом приєднання прес. Для герметичності стиків в конструкції передбачено 6 видів ущільнювачів.

Дізнатися більше

Редукційний камлок типу CR DN75/50

Різьбова муфта камлок з з'єднанням американка False. Підходить для агресивної і неагресивним середовища, в тому числі газів, води, продуктів переробки нафти. Робочий тиск 16 бар.

Дізнатися більше

Камлок тип A DN76

Виріб, виготовлений з алюмінію. Відповідає стандартам DIN2828 або MIL-C-27487. Відноситься до універсальних сполук, які підходять для різних сфер промисловості.

Дізнатися більше

Алюмінієвий камлок тип D розмір DN51

Підходить для контакту з газами, рідкими агресивними і неагресивними середовищами під тиском 16 бар і в температурному режимі від - 40 до +90 градусів. Не піддається дії корозії.

Дізнатися більше

Плюси швидкороз'ємних з'єднань камлок camlock

Тип приєднання

Камлок алюмінієвий може мати різьбове або пресове приєднання, що дозволяє підібрати оптимальне рішення для конкретного трубопроводу.

Робоче середовище

Вироби підходять для контакту з газами, повітрям, рідким середовищем, водою, маслами. Витримують дію агресивних і неагресивних компонентів.

Температурний режим

Камлок з нержавіючої сталі витримує підняття температури до +90 градусів і опускання до - 40 градусів. Відрізняється стійкістю до різких перепадів температурного режиму.

Робочий тиск

Вироби розраховані на тиск робочої середовища не більше 16 бар. При короткочасному підвищенні більше цього значення, конструкція зберігає цілісність.

Європейські стандарти

Вибрати швидкороз'ємне з'єднання камлок з нержавіючої сталі можна орієнтуючись на міжнародну стандартизацію DIN2828 або MIL-C-27487.

Ущільнювальні матеріали

Для герметичності з'єднань в конструкції передбачені ущільнення EPDM, NBR, FKM (FPM, VITON), силікон, які витримують робочий тиск і температуру.

Що кажуть клієнти ?!

Чому варто звернутися до нас в ТОВ "ПРО-ПАРТС"?

Офіційний представник європейських брендів.
Гарантії якості всіх видів продукції для трубопроводів.
Безкоштовна доставка при замовленні від 5000 грн.
Доступна ціна камлок за рахунок прямої співпраці з виробниками.

Схема замовлення

1 крок

Замовити через сайт, електронну пошту або по телефону.

2 крок

Оплатити готівкою, через безготівковий розрахунок з ПДВ. 100% вартості або згідно з договором.

3 крок

Забрати замовлення в будь-якій точці України завдяки доставці по всій країні. У Києві можливий самовивіз.

Залишилися питання? Телефонуйте!

Камлок (Camlock) алюмінієвий

Пропонуємо Вашій увазі Camlock алюмінієвий з каталогу компанії «ПРО-ПАРТС»: оберіть безкомпромісну якість у поєднанні з вигодою від співпраці з компанією, що має 15-річний досвід роботи.

Обрати потрібний зразок!

Чому камлок алюмінієвий такий популярний серед фахівців у галузі гідравліки

Camlock – швидкороз’ємні з’єднання, що наразі широко використовуються у різних сферах виробництва. Їх конструкція дозволяє швидко підключити шланги до бензовозів/мотопомп, асенізаторних (вакуумних) машин чи до іншої спецтехніки/обладнання. Загалом можна назвати наступні напрями застосування camlock:

  • Житлово-комунальне господарство

  • Нафтопереробна галузь

  • Промисловість (в т.ч. хімічна)

  • Гідравлічні системи

  • Суднобудування

  • Сільське господарство

Даний тип з’єднання не потребує значних зусиль при транспортуванні/проведенні монтажу. Його механізм здатен оперативно і надійно з'єднати між собою різні труби. Окрім цього він володіє й іншими перевагами:

  • Корозостійкість

  • Міцність

  • Витривалість

  • Простота конструкції

Використовувати такі деталі можна в різних умовах експлуатації. В т.ч. за несприятливих робочих умов. Алюмінієві зразки – ідеальні для кріплення рукавів до обладнання/резервуарів. Вони забезпечують довговічність системи та здатні створити стійке до вібрації/механічних пошкоджень з'єднання труб.

Camlock алюмінієвий з каталогу компанії «ПРО-ПАРТС»: особливості та характеристики

У нашому каталозі Ви знайдете різні види товару відповідної конструкції/типорозмірів. Маючи під рукою таке з’єднання, можна досягти герметичності та безперебійності роботи системи. Серед асортименту Ви знайдете зразки, котрі можна впевнено використовувати в агресивних середовищах (в т.ч. хімічній/нафтопереробній промисловості), у металургії, при виробництві харчової продукції і т.д. Передбачена експлуатація з робочим середовищем у вигляді води (питна або технічна), газу, агресивних речовин, рідин (масло, паливо) і т.д. Кожен із зразків підійде до відповідного типу шланга та має конкретні користувацькі параметри. Наприклад, тип приєднання: різьбове або пресове. Допустимий робочий тиск дорівнює 16 бар. Мінімальна/максимальна температура робочого середовища становить – 40 °C та + 90°C відповідно. Представлені на продаж з’єднання виготовлені з високоякісного, міцного алюмінію. Вони відповідають заявленим стандартам (DIN2828 або MIL-C-27487). Ці практичні та універсальні деталі відрізняються тривалим терміном служби та є стійкими до механічного впливу/зовнішніх факторів. При їх виготовленні використані якісні ущільнювальні матеріали. Вони – функціональні та легкі в експлуатації. Наша крамниця може запропонувати дану продукцію у різних діаметрах/модифікаціях. Пропонуємо Вам звернутися до консультантів нашої служби підтримки, аби обрати доречний варіант відповідно до заплановано проекту.

Чому камлок алюмінієвий купити варто саме у нас

ТОВ «ПРО-ПАРТС» пропонує Вам купити камлок алюмінієвий від кращих європейських брендів за демократичною ціною. Ми працюємо з виробниками продукції напряму, тож не закладаємо у ціну жодні посередницькі націнки та «штучні», зайві надбавки. Якщо розмір Вашого замовлення досягне відмітки у 5000 гривень – наша компанія повністю оплатить витрати з доставки посилки по Україні. Тож пропонуємо Вам принагідно переглянути й інші зразки з каталогу крамниці «ПРО-ПАРТС»: з'єднання PERROT, шланги, фланці, Камлок (Camlock) нержавіючий та інші супутні товари господарського/промислового призначення.

Камлок (Camlock) алюмінієвий: поширенні питання від покупців FAQ

Які особливості алюмінієвих камлоків (Camlock) порівняно з іншими матеріалами?

Алюмінієві камлоки (Camlock) мають кілька особливостей, що роблять їх популярними серед фахівців у гідравлічній галузі. По-перше, алюмінієві камлоки є дуже легкими, що полегшує їх транспортування та монтаж. По-друге, вони мають високу корозійну стійкість, що дозволяє використовувати їх у різних умовах експлуатації, включаючи зовнішні умови. Крім того, алюмінієві камлоки мають високу міцність і витривалість, що робить їх ідеальними для важких умов роботи та забезпечує довговічність системи.

У яких галузях застосовуються алюмінієві камлоки (Camlock)?

Алюмінієві камлоки (Camlock) широко використовуються в різних галузях, включаючи гідравліку, пожежну техніку, хімічну промисловість, нафтогазову галузь, а також у водопостачанні та водовідведенні. Вони застосовуються для швидкого і зручного з'єднання та роз'єднання шлангів і трубопроводів, що дозволяє швидко і ефективно виконувати різноманітні роботи та обслуговування. Завдяки своїм перевагам алюмінієві камлоки є популярним вибором для використання в різних сферах діяльності.

Чи потребують алюмінієві камлоки (Camlock) спеціального догляду?

Алюмінієві камлоки (Camlock) не вимагають спеціального догляду, але регулярне обслуговування може забезпечити їхню довговічність та оптимальну ефективність. Рекомендується періодично очищати камлоки від забруднень та змащувати ущільнювальні кільця, щоб забезпечити герметичність з'єднань. Також важливо перевіряти стан камлоків на наявність пошкоджень або зношування та вчасно проводити їх ремонт або заміну за необхідності. Дотримання цих рекомендацій допоможе зберегти оптимальний стан алюмінієвих камлоків та забезпечити безперебійну роботу системи.

Чи можна використовувати алюмінієві камлоки (Camlock) у високотемпературних умовах?

Алюмінієві камлоки (Camlock) мають деякі обмеження стосовно температурних умов. Хоча вони добре витримують високі температури, їхній максимальний робочий діапазон температур зазвичай обмежений до приблизно 250-300 градусів Цельсія в залежності від конкретного виробника. Тому перед використанням алюмінієвих камлоків в умовах високих температур рекомендується перевірити технічні характеристики виробу та відповідність їхнім потребам і умовам експлуатації. В разі потреби краще використовувати камлоки із більш термостійких матеріалів, наприклад, сталі або інших спеціальних сплавів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner