Кошик
209 відгуків
+380 (66) 523-41-40
+380 (67) 980-74-44
ТОВ "ПРО-ПАРТС"

Камлок (Camlock) нержавіючий

Швидке і надійне з'єднання трубопроводів в системах передачі рідин.

70 варіантів виробів в асортименті інтернет-магазину. ТОВ «ПРО-ПРАТС» - офіційний дилер європейських брендів, тому ціна швидкоз'ємного з'єднання камлок доступна. З'єднувальна арматура для рідких середовищ з офіційною гарантією від виробника.

в каталог!

Популярні позиції з каталогу камлок

Камлок нержавіючий тип D різьба внутр. 1 "

Універсальне з'єднання з різьбленням BSP, NPT. Підходить установки в трубопроводи, які транспортують гази, рідкі агресивні і неагресивні робочі середовища під тиском 16 бар.

Дізнатися більше

З'єднання тип D різьба внутр. 1.1 / 2 "

Камлок нержавійка зі сталі AISI316. Відрізняється стійкістю до появи корозії. Витримує температуру робочого середовища до +95 градусів і не нижче -40 градусів при тиску 16 бар.

Дізнатися більше

Камлок тип A розмір внутр. 3/4 "

Різьбове з'єднання без американки з внутрішнім діаметром 3/4 ". Підходить для експлуатації в трубопроводах, які транспортують паливо, масло, інші рідкі та газоподібні середовища.

Дізнатися більше

З'єднання тип A розмір внутр. 2 "

Виріб відрізняється елементами ущільнювачів з силікону, різьбовим типом приєднання до трубопроводу. Нержавіюча сталь забеспечує стійкість до появи іржі.

Дізнатися більше

Камлок тип С під шланг DN25

З'єднання для підключення до трубопроводу, в конструкції якого передбачено шланги DN25. Робочі умови - тиск 16 бар, температура від -40 до +90 градусів.

Дізнатися більше

Сamlock тип F різьба нар. 3 "

Різьбове з'єднання від німецького виробника Dixon. Виріб розрахований на постійне функціонування в трубопроводі, транспортуючому рідкі агресивні і неагресивні середовища.

Дізнатися більше

Особливості з'єднань

Матеріал виготовлення

Сполучення швидкороз'ємні камлок camlock зроблені з нержавіючої сталі AISI 304, AISI316, яка витримує дію зовнішніх чинників і робочого середовища.

Тип приєднання до трубопроводу

Фіксація різних елементів магістралі для транспортування рідких середовищ забезпечується завдяки універсальному нарізному типу приєднання.

Умови роботи

Купити алюмінієвий камлок в Україні, вироби з нержавійки можна для експлуатації в температурному режимі від -40 до +90 градусів під тиском до 16 бар.

Контактуюче середовище

Камлок може контактувати з агресивним середовищем, рідкими речовинами, продуктами переробки нафти, водою, повітрям і газом без втрати первинних характеристик.

Сфера використання

Камлок з нержавіючої сталі підходить для експлуатації в металургії, медицині, суднобудуванні, хімічній, нафтопереробній промисловості, сільському господарстві.

Ущільнення з'єднання

Для запобігання протікання в конструкції передбачені ущільнювальні матеріали EPDM, NBR, FKM (FPM, VITON) або силікон.

Що кажуть клієнти ?!

Як купити?

Замовити

Оформляйте заявку на сайті, по телефону або через електронну пошту.

Оплатити

Готівкою або безготівковий розрахунок з ПДВ. 100 передоплата або згідно з умовами офіційного договору.

Доставка

Безкоштовно при замовленні від 5000 грн. Транспортними компаніями по всій Україні.

Залишилися питання? Телефонуйте!

Камлок (Camlock) нержавіючий

ТОВ «ПРО-ПАРТС» пропонує своїм покупцям Камлок нержавіючий від кращих європейських виробників за оптимальною ціною.

Оберіть Камлок просто зараз!

Нержавіючий Камлок: особливості даного типу з’єднувача

ШРЗ Камлок з нержавіючої сталі має ряд суттєвих переваг, чим і пояснюється його затребуваність серед споживачів (в т.ч. українських). В порівнянні з іншими матеріалами, він здатен забезпечити ефективну роботу в непростих/специфічних умовах експлуатації. Використовувати такі зразки можна при підвищеній вологості. Витримають вони й вплив хімічних/агресивних сполук. Адже важлива особливість нержавіючої сталі – стійкість до корозії. Окрім цього Camlock нержавіючий має й інші «плюси»:

  • Міцність конструкції

  • Витривалість при значних навантаженнях

  • Безпечність матеріалу

  • Естетичний зовнішній вигляд

Отож використовувати такі з’єднання можна в несприятливих умовах зовнішнього середовища. Досить часто їх застосовують у виробничих процесах на фармпідприємствах, заводах з виробництва харчової продукції та й загалом у галузях з високими вимогами до безпеки/чистоти. Адже таким чином, можна досягти гігієнічності з’єднання та бути впевненим у якості кінцевого продукту. 

Нержавіючий Камлок з каталогу компанії «ПРО-ПАРТС»: головні переваги зразка

  • Універсальність. Таке швидкороз’ємне з’єднання має широку сферу використання. Воно підійде для швидкого підключення шлангів до техобладнання на харчових/хімічних підприємствах. Та й загалом будь-де, де необхідно суворо дотримуватися санітарних норм виробництва.

  • Надійність. Даний матеріал є стійким до впливу високих температур і специфічних речовин. При виробництві використовують нержавіючу сталь марки AISI 304, AISI316. 

  • Довговічність. З’єднання здатне витримати довготривалу дію зовнішніх чинників/агресивного робочого середовища. Дані вироби можна використовувати в температурному діапазоні від –40 до +90 градусів Цельсія. Допустимий тиск – до 16 бар. 

Camlock нержавіючий з каталогу крамниці «ПРО-ПАРТС» – зносостійкий та міцний. Надійна фіксація дозволить запобігти витоку речовин (води, нафтопродуктів, повітря, газу і т.д.) та попередить затримки виробничого процесу внаслідок виникнення несправностей. Ущільнення з’єднань виконане за допомогою матеріалів EPDM, NBR, FKM (FPM, VITON) чи силікону. Використовувати даний зразок доцільно в металургійній галузі, суднобудуванні, медичній/хімічній сфері, у сільському господарстві. Якщо Ви маєте питання, чи доречним буде дане з’єднання для реалізації запланованого проекту чи краще обрати Камлок (Camlock) алюмінієвий – без вагань звертайтеся до консультантів нашої крамниці. Вони нададуть компетентну пораду та підкажуть оптимальний варіант.

Чому Камлок нержавіючий варто замовити саме у нас на сайті

Наша компанія провадить лояльну цінову політику та співпрацює з виробниками товарів напряму. Ми не працюємо з посередниками. Адже таким чином наша крамниця має змогу контролювати якість продукції на продаж і уникати «штучних» націнок при ціноутворенні. На сайті «ПРО-ПАРТС» Ви зможете купити Камлок нерж. без переплат та з можливістю безкоштовної доставки. Наша компанія повністю покриє витрати з доставки за умови здійснення покупки на суму 5000 гривень. Пропонуємо зазирнути у каталог та придбати додаткові необхідні товари відповідного спрямування. У наявності: шланги, мастила, деталі трубопроводів, з'єднання пожежні Storz алюминивое для рідин та чимало інших запчастин/деталей, що стануть Вам у нагоді при виконанні виробничих проектів різних масштабів та рівня складності.

Нас часто запитують про Камлок (Camlock) нержавіючий FAQ

У яких сферах використання найчастіше застосовують нержавіючі камлоки (Camlock)?

Нержавіючі камлоки (Camlock) широко використовуються у різних галузях, де вимагається надійне та гігієнічне з'єднання. Зокрема, вони застосовуються у фармацевтичній промисловості для транспортування та обробки лікарських препаратів, у харчовій промисловості для виробництва та переробки продуктів харчування, а також у водопровідних системах, хімічній промисловості та інших галузях, де важлива стійкість до корозії та високий стандарт гігієни. Завдяки своїм перевагам нержавіючі камлоки є популярним вибором для критичних застосувань, де важливо забезпечити безпеку та надійність з'єднань.

Чи потребують нержавіючі камлоки (Camlock) особливого догляду?

Нержавіючі камлоки (Camlock) зазвичай не потребують особливого догляду, але регулярне обслуговування може підвищити їхню довговічність та забезпечити оптимальну ефективність. Рекомендується періодично очищати камлоки від забруднень та змащувати ущільнювальні кільця, щоб забезпечити герметичність з'єднань. Також важливо перевіряти стан камлоків на наявність пошкоджень або зношування та вчасно проводити їх ремонт або заміну за необхідності. Дотримання цих рекомендацій допоможе зберегти оптимальний стан нержавіючих камлоків та забезпечити безперебійну роботу системи.

Чи можна використовувати нержавіючі камлоки (Camlock) у високотемпературних умовах?

Нержавіючі камлоки (Camlock) зазвичай мають високу термостійкість і можуть використовуватися в умовах високих температур. Проте перед використанням рекомендується перевірити технічні характеристики виробу та відповідність їхнім потребам і умовам експлуатації. Завжди важливо дотримуватися вказівок виробника щодо максимальної температури експлуатації та обмежень використання в певних умовах, щоб забезпечити безпеку та надійність з'єднань.

Які особливості має монтаж та демонтаж нержавіючих камлоків (Camlock)?

Монтаж та демонтаж нержавіючих камлоків (Camlock) зазвичай досить простий і не вимагає спеціального інструменту. Зазвичай вони мають зручний спосіб фіксації, що дозволяє швидко та легко встановлювати та знімати їх без особливих зусиль. Перед монтажем важливо переконатися, що всі компоненти правильно вирівняні та не пошкоджені, а також змастити ущільнювальні кільця для забезпечення герметичного з'єднання. Дотримання вказівок виробника та правильне виконання процедур монтажу та демонтажу допоможе зберегти оптимальний стан камлоків та забезпечити безперебійну роботу системи.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner